Strona główna » O firmie
KA-GRA - NIEZAWODNY PARTNER W BIZNESIE

JEDNO ZAMÓWIENIE, JEDEN DOSTAWCA, CAŁY ASORTYMENT

Firma Ka-gra jest wiodącym na polskim rynku dystrybutorem towarów niezbędnych w przemyśle mięsnym. Swą prestiżową pozycję zdobyliśmy oferując klientom wieloletnie doświadczenie - istniejemy od 1989 roku, kompleksowe usługi najwyższej jakości, szeroką gamę oferowanych produktów, profesjonalizm oraz ogólnopolski zasięg działania.

Własna, rozbudowana baza transportowa umożliwia nam szybko dotrzeć do klientów w całym kraju, natychmiastowo reagować na ich potrzeby oraz pomaga w zapewnieniu ciągłości i rytmiczności dostaw. Od chwili powstania nieprzerwanie i bardzo aktywnie rozwijamy naszą działalność.
Profesjonalne wyszkolenie naszych pracowników, partnerska współpraca, zrozumienie i przyjazna atmosfera to czynniki mobilizujące do osiągania wspólnych sukcesów i gwarantujące naszym klientom najwyższy poziom usług.

Nasza firma prowadzi aktywną współpracę z partnerami z Austrii, Szwecji oraz Słowacji. Doradztwo technologiczne i marketingowe, jakim służymy na bazie oferowanych przez nas komponentów ma na celu wytworzenie wyrobu, który w pełni spełnia oczekiwania klientów, a jego produkcja jest opłacalna dla przetwórstwa mięsnego.

Ka-gra kompleksuje swoje usługi dla masarni. Oszczędzamy koszty i czas odbiorców poprzez dostarczanie całego asortymentu w jednej dostawie. Dla zamówień naszych towarów w ilości hurtowej oferujemy korzystne rabaty.

Ka-Gra © 2010
projekt i wykonanie: MediaConsulting.pl