DKS - URZĄDZENIE DO SEGREGACJI KATEGORII II i III NA UBOJNI

Maszyna do rozdrabniania jelit wieprzowych i wołowych celem oddzielenia treści pokarmowej od struktury jelit. 

Chcesz wykonać testy u siebie w zakładzie? Zadzwoń do nas!

KA-GRA i FRONTMATEC

KA-GRA jako przedstawiciel grupy FRONTMATEC na rynku Polskim.

Frontmatec ( Attec, Itec GmBh, SFK Leblanc, Carometec, Acceles & Shelvoke i Frontmatec software) to grupa powstała z producentów innowacyjnych urządzeń i rozwiązań znanych na całym świecie.   

JAKOŚĆ POTWIERDZONA CERTYFIKATEM IFS

Otrzymaliśmy certyfikat IFS! 

!!!WYMUŚ DOBRĄ HIGIENĘ PRACY - NAJWYŻSZA JAKOŚĆ W NIŻSZEJ CENIE!!!

W czasach pandemii i walki z koronawirusem jako dystrybutor najnowocześniejszego sprzętu wychodzimy naprzeciw potrzebom naszych klientów i zdecydowaliśmy się na re-kalkulację cen naszych produktów na Państwa korzyść w zakresie higieny pracy.

Nowość! Mobilna śluza higieniczna ITEC/Frontmatec Higiena

 

Bezdotykowa dezynfekcja rąk,

kontrola temperatury ciała

i obecności maseczki ochronnej

Jesteś zainteresowany?

Zadzwoń do nas!

22 812-40-84

biuro@ka-gra.com.pl

Kilka słów o nas

Jesteśmy wiodącym na polskim rynku dystrybutorem najwyższej jakości towarów niezbędnych w przemyśle spożywczym. Swą prestiżową pozycję i zaufanie zdobyliśmy oferując klientom wieloletnie doświadczenie - istniejemy od 1989 roku, kompleksowe usługi najwyższej jakości, szeroką gamę oferowanych produktów, profesjonalizm oraz ogólnopolski zasięg działania.

Od chwili powstania nieprzerwanie i bardzo aktywnie rozwijamy naszą działalność. Profesjonalne wyszkolenie naszych pracowników, partnerska współpraca, zrozumienie i rodzinna atmosfera to czynniki mobilizujące do osiągania wspólnych sukcesów i gwarantujące naszym klientom najwyższy poziom usług. Wiemy, że dobry serwis to podstawa. Nasz zespół wykwalifikowanych techników doradzi i pomoże rozwiązać problemy techniczne. 

Produkcja ze stali nierdzewnej uzupełniają ofertę o kolumny parzelnicze, praski, formy siatkowe, wózki wędzarnicze oraz wszelkiego rodzaju wyposażenie zakładów produkcyjnych oraz punktów gastronomicznych.

 

JEDNO ZAMÓWIENIE, JEDEN DOSTAWCA, CAŁY ASORTYMENT 

 

Zaufali nam najwięksi:

NASZE BIURO

Zobacz naszą siedzibę

Zobacz naszą siedzibę

Współpracujemy

 Jako regionalny przedstawiciel firmy Zaltech oferujemy szeroki zakres mieszanek przyprawowych. Służymy doradztwem technologicznym i marketingowym. Składniki z jakich powstają mieszanki są bezpośrednio badane przy zakupie w najlepszych plantacji na całym świecie.

 Jako partner na Polskim rynku firmy FRONTMATEC - dawniej ATTEC, ITEC, SFK Leblanc, ACCELES & SHELVOKE, CAROMETEC i FRONTMATEC. Oferujemy innowacyjne rozwiązania technologiczne oraz urządzenia uznane i sprawdzone na całym świecie:

- LINIE UBOJOWE I ROZBIOROWE WIEPRZOWINY, WOŁOWINY I JAGNIĘCINY

- INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA LOGISTYCZNE W ZAKŁADACH PRODUKCYJNYCH – TRANSPORT POJEMNIKÓW, KARTONÓW, SKŁADOWANIE, MAGAZYNOWANIE,

- AUTOMATYZACJA PRODUKCJI,

- HIGIENA I BEZPIECZEŃSTWO PRACY,

- GOSPODARKI ODPADAMI POUBOJOWYMI,

- MYCIA I CZYSZCZENIA PODROBÓW.

 

Kontakt (siedziba i magazyny)


Ka-gra
ul. Strzygłowska 40
04-872 Warszawa-Wawer
NIP: 113-18-57-799
tel: 22 812-40-84
tel: 22 812-40-65
biuro@ka-gra.com.pl
COPYRIGHT © 2017 BY EFENDI